Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Jesienny rajd

18 października uczniowie Koła Krajoznawczo-Turystycznego I LO w Rawiczu pod opieką Andrzeja Liska wzięli udział w Jesiennym Rajdzie Rowerowym - cyklicznej imprezie turystycznej organizowanej przez rawicki Oddział PTTK, Starostwo Powiatowe…

Czytaj więcej...
Jesienny rajd

Konkurs historyczny

9 października 2014 r. odbyła się druga edycja szkolnego konkursu wiedzy o historii naszej szkoły: „Historia Seminarium Nauczycielskiego i I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu”.

Czytaj więcej...
Konkurs historyczny

Kolejne środki unijne dla Gimnazjum w Sierakowie

Ogromnym sukcesem zakończyło się ubieganie przez Gimnazjum im. Adama Olbrachta Przyjmy-Przyjemskiego w Sierakowie o udział w realizacji kolejnego programu współpracy międzynarodowej. Na początku października br. Agencja Narodowa Programu ERASMUS+ oficjalnie…

Czytaj więcej...
Kolejne środki unijne dla Gimnazjum w Sierakowie

W Pałacu Prezydenckim

13 października br. nauczyciel sierakowskiego gimnazjum Rafał Dziewięcki, jako koordynator programu „Solidarna Szkoła”, zaproszony został przez Kancelarię Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w ramach „Obchodów Roku Wolności” do Pałacu Prezydenckiego.

Czytaj więcej...
W Pałacu Prezydenckim

Przełajowe zwycięstwa

10 października 2014 r. na stadionie im. Floriana Kapały odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Czytaj więcej...
Przełajowe zwycięstwa
 
 
 
 
 

b_200_0_16777215_00_images_stories_Galerie_2012_02_PO_01.jpgWczoraj otwarto w Rawiczu nowe biuro parlamentarno-samorządowe Platformy Obywatelskiej. Jego siedziba znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy przy Rynku.

  Wstęgę w nowym biurze przecięli: posłanka Małgorzata Adamczak, poseł Łukasz Borowiak, senator Marian Poślednik i Mariusz Suchanecki, przewodniczący powiatowych struktur PO. Na otwarciu obecni byli również przedstawiciele posła Wojciecha Ziemniaka. Modlitwę odmówił i pobłogosławił zebranych ks. Robert Ławniczak.
  W nowej siedzibie będzie biuro poselsko-senatorskie wyżej wymienionych parlamentarzystów, którzy co najmniej raz w miesiącu będą spotykali się z mieszkańcami naszego miasta. Będzie to także siedziba powiatowej PO, w której w każdy poniedziałek podczas dyżurów spotykać się będą z mieszkańcami radni powiatowi i gminni PO.
(P)

b_200_0_16777215_00_images_stories_Galerie_2012_02_PO_02.jpgb_200_0_16777215_00_images_stories_Galerie_2012_02_PO_03.jpgb_200_0_16777215_00_images_stories_Galerie_2012_02_PO_04.jpg