Popularne zabiegi medycyny estetycznej na twarz.

Możliwości medycyny estetycznej są ogromne. Zabiegów na twarz jest cały arsenał. Od wygładzania, ujędrniania aż po poprawę jakości skóry twarzy. Są jednak wśród nich zabiegi, które są najpopularniejsze wśród klientek gabinetów medycyny estetycznej. Dowiedź się, dlaczego są tak skuteczne i lubiane.

Zabiegi na twarz

Poprawiają jędrność i kondycje skóry twarzy. Pozwalają modelować kontur twarzy i redukują wszelkiego rodzaju przebarwienia. Większość zabiegów nie wymaga przygotowania skóry. Nie wymaga również znieczulenia. Bywa jednak, że po wykonaniu zabiegu pojawia się obrzęk, zasinienie, a nawet zaczerwienienie. Jednak po pewnym czasie wszystkie te objawy znikają. Efekty wykonanych zabiegów nie są jednak permanentne — ich działanie ustępuje. Nici liftingujące ulegają wchłonięciu. Część zabiegów również wykonywane jest w seriach. Co znacznie zwiększa ich koszt. Mimo wszystko coraz więcej osób decyduje się na wykonanie zabiegów medycyny estetycznej.

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej na twarz to:

  • Botoks — głównie używany jest do redukcji zmarszczek górnej części twarzy. Zmarszczek poprzecznych na czole, kurzych łapek i lwich zmarszczek pojawiających się między barwami. Cena zabiegu: podanie botoksu w jedno miejsce twarzy – 500 zł; w dwa – 800 zł; w trzy – 1000 zł.
  • Mezoterapia — zabieg polega na wykonany serii nakuć. W ich wyniku preparat z odpowiednią substancją jest dostarczany bezpośredni do skóry właściwej. Do zabiegu głównie używa się kwasu hialuronowego, witaminy A, C, E. Zabieg ma na celu pobudzenie mechanizmów redukcji skóry. Cena zabiegu: 1 zabieg – 250-300 zł.
  • Kwas hialuronowy — ta substancja naturalnie występuje w skórze. Głównie odpowiada za jej jędrność i sprężystość. Z wiekiem jego zawartość w skórze ulega zmniejszeniu. Przez co skóra wiotczeje. Substancje wypełniające na bazie kwasu są precyzyjnie umieszczane w skórze. Uzupełniają ubytki, co przywraca skórze jędrność. Ceny zabiegu są uzależnione od miejsca wykonania. Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych – 800 do 1000 zł; powiększanie ust – 800 do 1300 zł; modelowanie policzków – 1800 do 2000 zł.

Gabinety medycyny estetycznej obecnie dysponują urządzeniami, które pomogą nam zadbać o naszą skórę twarzy. Zabiegi laserem mogą usunąć blizny potrądzikowe, ale nie tylko. Warto umówić się na wstępną konsultację w gabinecie. Na pewno zostaną nam zaproponowane zabiegi odpowiednie dla naszej skóry twarzy i ciała.

.

2 thoughts on “Popularne zabiegi medycyny estetycznej na twarz.

  1. To prawda, że zabiegów medycyny estetycznej jest bardzo dużo. Obecnie bardzo pomocna może być wyszukiwarka. Wystarczy wpisać klinika medycyny estetycznej warszawa i wskaże nam listę wielu klinik. Na ich stronach są dostępne szczegółowe opisy zabiegów, które mogą nam ułatwić wybór. Ale tak jak wspominacie, warto udać się na konsultacje i skorzystać z porady kosmetologa.

  2. Wiele osób decyduje się na takie zabiegi. Jednak należy pamiętać, że twarz to nie tylko cera, ale również biały uśmiech. Warto zatem rozważyć skorzystanie z pomoc stomatologa by taki uśmiech posiadać. Można go wykonać za pomoc licówek lub innych sposobów jakie specjalista nam zaleci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *